Profil THERMICCO

Plastová okna Thermicco - úspora energie
Trápí Vás vysoké ceny energií? Chcete snížit náklady na vytápění? Zvolte úsporná plastová okna Thermicco.
Plastová okna systému Thermicco jsou vyvinuta rakouskou společností Gruber &Co a nabízí moderní okenní systém s maximální úsporou energie a minimálním znečištěním životního prostředí.

S plastovými okny řady Thermicco získáte unikátní elegantní tvar a špičkové izolační vlastnosti využívané u moderních energeticky úsporných projektů a pasivních domů. Už žádné zbytečné plýtvání energií. Plastová okna Thermicco udrží Vaše drahocenné teplo stále u Vás, zabrání průniku chladu, průvanu i vlhkosti a vytvoří dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci.

Moderní okenní systém pro maximální úsporu
Unikátní izolační systém Thermicco nabízí 8komorovou izolaci okenních rámů a možnost i nstalace trojskel s dorazovým a středovým těsněním, které Vám přinesou maximální energetickou úsporu běžně dosahující několika desítek procent.

Neplaťte za teplo zbytečně.

Unikátní 8komorový systém
Plastová okna Thermicco disponují unikátním 8komorovým systémem izolace, který je špičkou na trhu a tím nejlepším, co lze na poli vysokoizolačních oken pořídit. Plastová okna
vyrobená v tomto systému splňují nejvyšší požadavky na tepelnou izolaci se součinitelem prostupu tepla 0,7 W/m2K. Osm vhodně zvolených komor uvnitř rámu a široké křídlo s hloubkou 101 mm umožňují vysoké energetické úspory, snižují znečišťování životního prostředí a zamezují rosení oken.